Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Zlatý prciny

Jakýsi akční hrdina z Plzně se rozhodl, že si splní svůj vlhký pubertální sen, a otevřel si gynekologické pracovistě. Na tom by nebylo nic moc divného, kdyby se jednalo o lékaře s atestací z příslušného oboru, jenže onen hrdina byl pouze jakýmsi lepším zdravotním bratrem či co a jeho žena porodní bábou. V Plzni samozřejmě nic není nemožné. Příznivé klima západočeské metropole dokáže udělat lékaře i z lapiducha a ze svářeče s maturitou vykouzlí právníka za pár neděl.

Není divu, že tamní samozvaný gynekolog si v pohodě ordinoval, aniž by si dlouho kdokoliv všiml čehokoliv podezřelého. Žádná z pacientek si prý nestěžovala a žádný medicínský průšvih se nekonal, z čehož plyne, že gynekologie není žádná věda. Plzeňský talent přes pipiny měl víc štěstí než rozumu, a kdyby si jeho nekalých konkurenčních praktik nevšimli zbytečně horliví šoldové z Mulačovy nemocnice, kam náš hrdina posílal své pacientky na speciální vyšetření, možná by „léčil“ dodnes. Místo aby byli tamní doktoři rádi, že to za ně při dnešním nedostatku a přetížení lékařů vezme někdo, kdo rozumí svému řemeslu, samozvaného machra přes dámské ústrojí ještě naprášili! Hroznej svět.

Senzační česká policie pak rozjela excelentní pátrání, jehož výsledkem bylo, že se žádný trestný čin nestal; snad prý jen jakýsi přestupek na úrovni záměny roušky s respirátorem v MHD. Což určitě potěší ty z nás, kteří jsme od dětství toužili stát se třeba pilotem nebo plastickým chirurgem, zatímco ve skutečnosti jsme to dotáhli na pomocného skladníka ve vietnamské večerce; ke všemu ještě zaměstnaného načerno. Nyní je proto ten nejvyšší správný čas otevřít si vlastní aerolinky nebo kliniku estetické medicíny! Dokud je to pouhý přestupek, s chutí do toho, přátelé moji frustrovaní! Stačí si na netu nastudovat, jak se pilotuje vysloužilé práškovací letadlo, nebo jaký je rozdíl mezi stavebním a medicinálním silikonem, vyběhat si pár potřebných razítek na něco jiného a skvělý byznys může začít. Proslýchá se, že falešný gynekolog z Plzně si takto brzy vydělal na nový automobil značky Vulvo.

Není to nádhera? Tomu říkám rovnost, volnost, bratrství! Proč někoho diskriminovat jenom proto, že nemá dostatečné vzdělání? Praxe už přece milionkrát ukázala, že ti největší lemplové ve škole jsou pak v reálu ti nejlepší fachmani! Trochu mi ale přecejenom vrtá hlavou, jak to, že se nestal žádný trestný čin. Ten geniální genitální expert přece musel taky z něčeho žít, takže pochybuju, že by svůj vlhký sen provozoval zadarmo, nebo ho snad dokonce dotoval z úspor či dědictví. To se mi nezdá ani na Plzeň. Čili mi z toho vychází jediné: minimálně k nějakému neoprávněnému podnikání, ale spíše k podvodu přece dojít muselo! Skuteční lékaři jsou dnes a denně jednou nohou v kriminále, ale plzeňský vaginální fantom se ničeho nedopustil.

Né, dělám si prču. Popravdě jsem za to rád a vlastně se divím, že v dnešní pokrokové době dávno nemáme nějaký zákon, aby kdokoliv mohl dělat cokoliv bez náležité kvalifikace a oprávnění. Cítím se velmi, velmi ublížený a diskriminovaný, když dosud nemohu legálně létat bez pilotní licence! Asi podám na Českou republiku žalobu k Evropskému soudnímu dvoru. Zatímco na božském západě již bez zábran vyhazují muže z práce ve jménu diverzitního blaha, u nás jsme v pokrokářském aktivismu ještě sto let za opicemi. Fuj tajbl!

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama