Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Zeman, Mynář a jeho parta na šikmé plošině

Požadavek na pronájem prostředku pro důstojný nástup prezidenta ČR do letounu A-319 CJ uveřejnilo Ministerstvo obrany na svém profilu.

Dal bych krk na to, že za touhle blbostí stojí někdo z party Zemanových podržtašků, protože Miloš sám je sice všelijaký, ale tohle nevypadá na jeho styl. Viděl bych to na křiváka Mynáře, který by si pro korunu nechal i artritické koleno vrtat. Loni během pandemie raději zabil své prasátko, než aby ho živil z vlastní kapsy, jelikož tehdy nemohl využívat zbytků z restaurace jeho nuceně zavřeného penzionu.

Prezidentovi za dva roky skončí jeho poslední funkční období, a tak je třeba se ještě trochu napakovat. I taková nástupní plošina za 2,4 mega může hodit pár stovek tisíc bokem a hned bude na pomeje pro čuníka, i kdyby na podzim náhodou znovu zavřeli restaurace.

Je to fakt trapas. Kolikrát asi Zeman ještě někam poletí? I kdyby nakrásně 10krát, tak na těch pár letů už žádná plošina není potřeba, to bych radši na Hrad koupil nové koberce nebo tak něco, protože tepichy na rozdíl od plošiny zůstanou, zatímco s plošinou se po skončení prezidentského mandátu můžeme jít leda tak vyfotit. To jako Zemana nemůžou lapnout do teplých a vynést do letadla ty jeho gorily? A jak se to vlastně dělalo doteď? Prezidentův důstojný nástup na palubu přece vůbec není důležitý, když on sám je nedůstojný jak terminální stadium pacienta eldéenky.

V zahraničí bude vystupovat bez plošiny, nebo ji budou tahat s sebou? Fakt zbytečné orace při beztak už drahém provozu prezidentova úřadu. Když mi dají 2,4 mega, polovinu této částky pošlu na charitu a místo plošiny najmu partu cikánů, co budou Miloše za pár šupů nosit do letadla ručně. Přispěju na dobrou věc, podpořím romskou zaměstnanost a ještě mi zbyde na luxusní bazén s tobogánem. Takhle se šetří peníze daňových poplatníků, Vráťo! Až ti skončí lukrativní kancléřský šolich u Zemana a ty budeš potřebovat chechtáky na svoje nekalé kšefty, klidně můžeš jít makat na ropnou plošinu do Norska, tam prý taky moc dobře platí.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama