Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Zachraňme plukovníka Prymulu před smrtí hlady!!!

Jak jsem se dočetl, velký šéf Prymula se bojí, že kdyby nevzal své stopadesáté poradenské místo během posledních několika měsíců, umřel by hlady. Epidemiologický superguru je prostě rádce s velkým R, a kdo nemá er, tak je amatér.

Na začátku dubna se stal externím konzultantem zdravotnické skupiny Agel miliardáře Tomáše Chrenka a souběžně teď vykonává i stejnou práci pro holding Akeso. „To jsou mé soukromé aktivity, nerozumím vašemu kontinuálnímu zájmu. Mám snad umřít hlady? Ať dělám pro kohokoliv, tak to je problém,“ reagoval Prymula na dotaz Seznam Zpráv.

Podobně se zlobil i poté, co se na něj snesla vlna kritiky kvůli tomu, že se objevil na papalášské tribuně během zápasu Evropské ligy Slavie proti Leicesteru, ačkoliv pár hodin předtím prostému lidu kladl na srdce, aby se co nejvíce zdržoval osobních kontaktů. „To mám jako pořád sedět doma?“ opáčil superguru na adresu svých oponentů.

Místo, abychom mu byli vděční, že pro nás v těžkých dobách pracoval po nocích v zavřené restauraci na Vyšehradě a riskoval přitom kruhy pod očima i pokutu, pořád do něj někdo ryje. Tu se objeví závistivá novina, že společnost, v níž figuruje jeho dcera Karolína, inkasovala za 5 let od farmaceutických firem úctyhodných 117 milionů korun, tam do něj zase šťourají Seznam Zprávy s kontinuálním zájmem o jeho soukromé aktivity. A premiér Babiš ho ke všemu nazval sociálním neinteligentem.

Pan profesor to má prostě těžké. Kde se objeví on, případně jeho dcera, tam se objeví tučné peníze ze zdravotnického byznysu, ale přesto kolem něj stále krouží smrt hladem. To musí být hrozné, takováhle obsese. To si jako uznávaný epidemiolog a multifunkcionář rozhodně nezaslouží! První vlnu pandemie zvládl na výbornou a my na něj s bandurskou. Proberme se, lidi! Nesmíme být tak zapomnětliví a úzkoprsí! Slibme panu profesorovi, že kdyby někdy přecejen přišel o své výnosné živobytí, že ho v tom nenecháme, a zazpíváme mu pěknou písničku, nebo mu poradíme, kde je nejbližší potravinová banka či odbor hmotné nouze Úřadu práce. Vykašleme se na vojína Ryana, který pro nás nikdy nic neudělal, a zachraňme plukovníka Prymulu!

Opravdu by mě mimořádně mrzelo, kdybych za pár let potkal ušmudlaného profesora Prymulu před Kauflandem s žádostí o pár korun na rohlík a na bambůčo.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama