Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Povinnou rozmanitostí vstříc neradostné stejnosti

Američtí progresivističtí čulibrci přišli se svým nejnovějším hovnem v dárkovém balení. Jde o to, že firmy, které na elektronické burze nabízejí své akcie, budou muset mít v představenstvu alespoň dvě genderově a rasově či sexuálně „rozmanité“ osoby.

Hádám, že to nebude nijak zvlášť dlouho trvat a v našem civilizačním okruhu se dopracujeme k plošně nařízené diverzitě jak z marcipánu. Následkem toho se české firmy nad 25 zaměstnanců budou přetahovat o cikány, lesby a zoofily, aby vůbec mohly fungovat. Jelikož s tuzemskými Romy směrem k práci nic moc nehne a úchylů není zase tolik, kolik by se mohlo zdát, brzy nastane těžký nedostatek tzv. rozmanitých osob a budou se muset dovážet z rozvojových zemí i s jejich početnými rodinami. To bude docela drahý špás, neboť už samotné povinné zaměstnávání lemplů na základě rozmanitosti je dosti rizikové a ztrátové.

Multi-kulti-pohlavní firmy budou sice navenek krásně barevné a sexuálně pestré, ale to bude asi tak všechno. Pod tímto duhovým obalem najdeme asi tolik diverzity, kolik mají názorové proudy v KLDR. Těžko si totiž představit někoho, jehož hlavní kvalifikací je indiánská národnost nebo nekrofilie, jak projevuje nesouhlasný názor s ideologií, která ho pohodlně živí. A ti ostatní, „nerozmanití“, budou vesměs držet hubu a krok, protože orgie pokrokářských idiotů jsou momentálně velmi agresivní až nebezpečné. Směješ se tomu, že rasistický bludný balvan, kdysi údajně zvaný Niggerhead Rock, byl za 50 tisíc dolarů přemístěn o pár kilometrů dál? Tak to máš, hošánku drzej, nerozmanitej, padáka a místo tebe najmeme lesbu z Burundi!

Ne, tohle není až tak dystopický blábol, jak by se mohlo jevit. Něco podobného se už totiž děje nejen na západ od nás. V Česku připomeňme aspoň kauzu „perských princezen“ či problémy na úrovni duševního obzoru Pirátů, respektive jejich elektorátu. Ze zahraničí bych pak zmínil férový smysl pro diverzitu u německých veganů pracujících v koncernu Volkswagen, kteří si vydupali povinné zrní pro všechny.

Výhledově se dokonce může stát, že díky velkolepé rozmanitosti bude například metro razit až 50 procent žen, takže produktivita těžkých prací půjde do kopru. Kvůli Green dealerům se nesvezeme ani těmi elektrickými auty, jelikož pro samou lásku k přírodě budeme v rámci světové konkurenceschopnosti chodit pěšky. Povinné zrní pro všechny se pak stane realitou jaksi samospádem a ani k tomu nebude potřeba militantních veganů nebo lidské rozmanitosti coby kvalifikace. Bude to zoufale nerozmanitý svět jediného správného názoru, stejného životního stylu a chudoby.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama