Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Plodný týden referenta Zemana

Miloš Zeman měl svatou pravdu, když v televizním rozhovoru s moderátorkou Terezií Tománkovou na CNN Prima News prohlásil, že Češi jsou závistiví. Třeba taková Naďa Urbánková, druhdy poměrně úspěšná zpěvačka, závidí řekám a dokonce i studentu v sáčku, což je vrcholně trapné! Jak může někdo závidět otrávené Bečvě nebo studentu, co se omylem octl v igelitovém pytlíku, vážně nechápu! To je prostě blbá česká nátura, kterou Zeman vystihl bravurně.

V čem bych prezidenta za posledních sedm dní naopak hrubě nepochválil, je jeho výrok vůči transgender lidem, kteří jsou hlavě státu „bytostně odporní“. Rozumím tomu, že polyneuropatický Ovar je rád, když se o něm v zahraničí mluví a píše, ale zrovna tohle nebyl nejšťastnější způsob, jak se dostat do přespolních médií. V tomto směru těžce rozumově i pocitově přestřelil. Lidem v cizím těle, kterým by hypoteticky byla upřena možnost plnohodnotné změny pohlaví, by snad nemohla závidět ani Naďa Urbánková a to už je opravdu co říct! V tomto bodě referent Zeman jednoznačně vylil nálev a neomlouvá ho ani to, že nepřišly gumičky.

A do třetice je tu jeho exhibice týkající se Feriho případu, na což mám trochu ambivalentní náhled. Je sice pravda, že BYLO normální, že mladí muži chtějí dostat holku do postele, ale důležitý je právě onen minulý čas. Ne že by dnes mladí muži netoužili po tomtéž, jenže už to jaksi docela dlouho není bráno tak sportovně jako kdysi. Dost z toho je považováno za sexuální obtěžování, agresi a tak dále.

Zpočátku jsem byl spíše proti Ferimu, ale jak se množí výpovědi údajných poškozených, z nichž nejméně jedna ho ještě ani osobně neviděla, a už si u něj domluvila strávenou noc, zdá se mi, že Feri je spíše neohrabaný alfasamec než bůhvíjaký prasák a agresor. Místo, aby slečnám zahrál něco pěkného na klavír, a u romantické večeře při svíčkách se jim mezi duchaplnou konverzací zmínil, že má vlivné přátele v šoubyznysu a modelingu, případně, že už dlouho shání schopnou asistentku, šel podle mě na věc zbytečně zhurta a přímočaře, což byl asi kámen úrazu. Slečny se nejspíš záhy dovtípily, že Dominik nehodlá za sex zaplatit DPH (Daň Poševní Horentní), a poté samozřejmě cukly jak cukety, což je zcela pochopitelné. Tím chci říct, že s nemehlem Ferim malinko soucítím, a tudíž i chápu, co chtěl Zeman oním lehce vulgárním vyjádřením na adresu této kauzy sdělit.

Jenom mi není moc jasné, jak se budou časem řešit například případy, kdy si ženská až během soulože vzpomene, že ji muž vlastně miluje zcela zdarma a bez jakékoli přidané hodnoty, a bude v tu ránu požadovat okamžité ukončení koitu třeba deset vteřin před mužovým vyvrcholením. To bude ale prekérka! Nedovedu si totiž představit chlapa, který by ho v dané chvíli vytáhl na povel.

Na druhou stranu, když se před lety jedna německá prostitutka po uspokojení Borise Beckera felací oplodnila klientovým spermatem bez jeho vědomí a s jasným úmyslem otěhotnět, aby si na X let dopředu zajistila milionové alimenty, tak s tím u soudu uspěla. Těžko předpokládat, že slavný a bohatý Boris, vítěz X Wimbledonů a dalších grandslamů, toužil po dítěti s prostitutkou, notabene skrze orální sex. A stejně nakonec platil jako mourovatý i přes jasný podvod, který na něm byl spáchán. Prostě si měl svoje sperma líp ohlídat…
Co tím chce prozaik říct? Že by občas neškodilo, kdyby preferované skupiny obyvatel ve svých nárocích na životní prostor byly aspoň trochu soudné. Žádné DPH totiž neroste do nebe.

GAME OVAR.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama