Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Pičifuk a chlupatá peněženka

Jak se teď po čase opět vyskytuji v ženském kolektivu, s radostí pronikám do tajů citlivých duší. Nedávno jsem se například dozvěděl, co je to „pičifuk“ nebo „chlupatá peněženka“. Oba tyto něžné výrazy mě pak přiměly k dnešnímu zamyšlení.

Pičifuk by alespoň podle mého zjištění měla být voňavka, parfém, deodorant, toaletní voda nebo něco, co ženu ofoukne příjemným nádechem. Nejdřív jsem si myslel, že je to jakýsi sprej na intimní partie, ale jelikož jsem záhy spatřil pičifuk přímo v akci, přiučil jsem se, že to klidně může být i podpažní deodorant pro nenáročné. Tajemství pičifuku tak pro mě zůstává i nadále lehce zahaleno. Když to tedy není fukar na frndu, proč je potom v inkriminovaném slově obsaženo ono záhadné „piči“? Dumám chvíli dál a napadá mě v podstatě jediné: pičifuk se tomu říká zřejmě proto, že příslušná voňavka by měla podtrhnout či zvýraznit vůni ženy, kterou ovšem dámy v názvu zredukovaly na pouhý odér ženského ústrojí. Nevím, pořád v tom trochu tápu, ale citlivým duším se hodlám věnovat i do budoucna, takže se možná brzy dozvíte víc.

O dost jasněji mám v tom, co je to chlupatá peněženka. Plněná kapsa z bramborového těsta to rozhodně není, že, milé dámy? Nepokoušejte se mě podle potřeby zase obalamutit, že jsem vůbec nic nepochopil. Já totiž moc dobře vím, že některé z vás máte chlupatou peněženku vyholenou, čili ten název vlastně nesedí, ale to teď není podstatné. Důležité je, že ať máte na peněžence milimetrového ježka, čárku, trojúhelník nebo snad prales ze sedmdesátých let, jedná se nade vší pochybnost o přirození. Utta Danella nebo Rosamunde Pilcher by se asi docela červenaly, ale vy jdete rovnou k jádru věci a to se mi líbí. Musím vám poděkovat za nebývalou upřímnost, výstižnost a sebereflexi. Rozhodně i v dnešní době stále platí, že když nějaký muž dostatečně dlouho nosí drahé pičifuky a jiné dárky, může se stát, že mu na to konto dovolíte naplnit chlupatou i nechlupatou peněženku. Někdy mám takový nepříjemný pocit, jestli ta chlupatá portmonka není až příliš velký pičipodfuk.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama