Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Neočkovaným eutanázii neprovádíme: tohle bohužel není vtip z baru U Vočka

Dejme tomu, že jste několikanásobný neúspěšný sebevrah a protentokrát se raději hodláte svěřit do péče odborníkům. Už už jste celí natěšení, že to konečně vyjde a budete moci zmizet ze světa hloupého jak reklama na Zalando a agresivního jak ten nejfrustrovanější alfasamec z Bruntálu, jenže ouha: pokud nejste očkovaní či po covidu, ještě si moc nefanděte! Klinika eutanazie v rámci Verein Sterbehilfe (Sdružení pomoci ve smrti) totiž poskytuje své služby pouze očkovaným či těm, kteří nemoc prodělali. Podle jejich vyjádření eutanázii podstupují těžce nemocní a nevyléčitelní lidé a vybírají si ji z toho důvodu, že chtějí zemřít bezbolestně. Případné nakažení covidem by prý pro jejich pacienty zřejmě znamenalo velmi těžký průběh s velkým rizikem úmrtí.

Tak nevím, nemají to na té klinice nějaké pomotané? Chtějí provádět eutanázii a zároveň své klienty chránit před rizikem úmrtí? Oni tvrdí, že „dobrá smrt“ z jejich dílny by měla být klidná a bezbolestná, což by v případě těžkého covidu nebyla. Znamená to snad, že covid pozitivní adepti eutanázie, by se měli napřed vyléčit ze škaredé nemoci, aby pak mohli „hezky“ umřít na ctihodné klinice? Zkouším se vcítit do kůže nemocného, jehož utrpení je tak nesnesitelné, že čím kratší, tím lepší, a nějak si nedovedu představit, že bych měl v takové situaci ještě koule na jakékoliv očkování, natož na takové, po kterém se ocitli na smrtelné posteli i ti, kteří to rozhodně neměli v plánu. Jako potenciálního klienta kliniky eutanazie by mě také zajímalo, jestli Společnost pomoci ve smrti vyžaduje plně dokončenou vakcinaci včetně posilující dávky. V takovém případě by se totiž čekání na dobrou smrt ala Verein Sterbehilfe docela protáhlo, což věru neskýtá příliš naděje na klid a bezbolestnost.

Odborníci z kliniky se nejspíš minuli povoláním. Ty, kterým by měli ulevovat od bolesti a utrpení, se snaží očkováním chránit před smrtí, a mnohé z těch, kteří se ještě na onen svět nechystají, přivádějí svou arogancí do hrobu.

Klinika, respektive Společnost pomoci ve smrti dále tvrdí, že chtějí chránit své zaměstnance. Když pomineme notoricky známý fakt, že i očkovaní bývají zdrojem nákazy, je to skutečně cynické sdělení všem, co se rozhodli ukončit svůj život. Nejenže mají brzy zemřít, ale ke všemu jim ve chvílích nejtěžších někdo říká: JSTE FUJ!

Pokud to takhle půjde dál, za chvíli si neočkovaný neškrtne ani na vlastním pohřbu, aby náhodou nenakazil zaměstnance pohřebního ústavu nebo pozůstalé. Říká se, že virus bez svého hostitele nepřežije, ale kdo ví, jestli Omikron nehoduje i na mrtvolách. A jak je to vlastně na „Klinice eutanázie pro vyvolené“ třeba s rozestupy? Smrtící koktejl přinesou pacientovi až k lůžku, nebo k němu kelímek dostrkají zpoza plexiskla hráběmi? Finální injekci nemocnému lékař píchne, nebo ji do něj na dálku vpraví foukačkou? A vůbec: nestačil by jako vstupenka k dobré smrti kvalitní antigenní test a pěkné dýško převozníkovi?

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama