Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Nejdřív černošská hymna, až potom ta americká

Těžko lidem vyčítat diskriminační chování, když sama příroda je rasistka, genderistka a sexistka jako prase. (Muži se dožívají nižšího věku, žlutá rasa je chytřejší než ostatní, a tak dále.) Snahy některých odborníků potírat zřejmá fakta i přírodní a biologické zákonitosti se logicky nejenže míjejí účinkem, ale bývají silně kontraproduktivní. Například ještě nikdy jsem nezaznamenal tolik lidí, alergických na jinou barvu pleti nebo sexuální orientaci, než teď: v době, kdy jistá část hybatelů světa nežije snad ničím jiným než nirvánou společenské spravedlnosti (pomineme-li samozřejmě pandemii).

Šílenství hyperkorektnosti nejvíce řádí v USA (v Evropě pak v Británii a Německu). Kdysi hrdé Spojené státy jsou dnes opravdovou velmocí připosranosti, pokrytectví a falešné morálky, která nesahá po kotníky ani prudérní zvrácenosti viktoriánské éry v Anglii. Kryštof Kolumbus a otcové poutníci se musejí v hrobě obracet!

Přitom dobře víme, jak je to s tou láskou k černochům a haldám dalších prominentů doopravdy, že? Stačilo, aby černý fotbalista Anglie neproměnil ve finále Eura rozhodující penaltu, a všeobjímající touha po rasové idylce se rozplynula jako pára nad tavícím kotlem multikulturalismu.

Nic na tom nezmění ani zatím nejčerstvější rasová fraška: V nové sezoně ligy amerického fotbalu se má před začátkem každého utkání hrát „černošská národní hymna“ a teprve až po ní ta americká. „Zařazení černošské hymny je podle Národní fotbalové ligy, nejvyšší profesionální soutěže amerického fotbalu, součástí kampaně na podporu společenské spravedlnosti.“

Černošká národní hymna, ke všemu nadřazená hymně Spojených států, pochopitelně jenom přilije olej do ohně hněvu obyčejných lidí, kteří mají na starosti i jiné věci než průměrný manažer pro diverzitu. Krom toho jsem se vždy domníval, že hymna USA je určena všem jejím občanům (černochy, hispánce, Asiaty a další nevyjímaje). Pokud si běloši ve Spojených státech nechají naordinovat rasovou submisi, jako že se jim to zatím výborně daří, z někdejší výkladní skříně svobody, prosperity a demokracie se stane Baráck na odstřel. A to tím spíš, že bílí už brzy budou v USA menšinou.

To samé se přihodí Německu, pokud se včas nevzpamatuje. Až se totiž za pár let ukáže, že onen milion převážně muslimských inženýrů a docentů nás do Evropy nepřijel nijak kulturně, pracovně a intelektuálně obohatit, ale spíše zlikvidovat, bude už pozdě.

Kdy asi tak bude před zápasy německé fotbalové ligy troubit muezín, co myslíte? Připadá vám tenhle můj nápad praštěný? Jenže koho by ještě před pár lety napadlo, že se bude poklekat na podporu černošského hnutí, rabujícího města, kvůli jednomu zakleknutému feťákovi? Nebo koho by ještě v roce 1932 napadlo, co za pár let dokáže jeden ambiciózní psychopatický feťák a čalouník, že?

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama