Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Bob Dylan too aneb Jak si chce stará americká kráva přilepšit na důchod

Jedna šikovná americká bába ukula solidní plán, jak si přilepšit k důchodu. Sice už u kasy ve Walmartu zapomíná vyzvedávat slevové body, ale v zřídkavé světlé chvilce si vybavila, že byla před 56 lety v kontaktu s jistým Robertem Allenem Zimmermanem, mnohem známějším jako Bob Dylan. A nápad, jak i dlouho po sezóně vyladit svoji bídnou ekonomickou situaci, byl na světě!

V roce 1965, kdy ještě fungovala aspoň jako obal na přirození, jí prý měl hudebník a laureát Nobelovy ceny za literaturu šest týdnů podávat drogy a alkohol a opakovaně ji sexuálně zneužít. Dylanovi bylo v té době 24 let, jí 12. Žena uvádí, že Bob Dylan zneužil svého postavení hudebníka (o jiném postavení nemůže být řeč) tím, že se o údajnou poškozenou staral, aby získal její důvěru v rámci svého plánu sexuálně ji obtěžovat. Podle žaloby jí měl Dylan vyhrožovat fyzickým násilím a způsobit jí doživotní obavy a psychické obtíže. Do neděle ve státě New York platil speciální zákon, který umožnil dospělým lidem, co se v dětství stali obětí sexuálního násilí, aby tyto skutky nahlásili, a možní pachatelé budou vyšetřováni bez ohledu na to, kdy byl čin údajně spáchán. Žaloba proti Dylanovi byla podána v poslední možný pracovní den.

Mají to ty americké stařenky zapotřebí – takhle si obstarávat dolary na funus? Naštěstí na Roberta Allena Zimmermanna si jen tak nepřijdou. Bob Dylan je totiž nevlastním pravnukem Járy Cimrmana, velmistra slepých uliček. To by bylo, aby se tohle trapné divadlo, bezpochyby vycucané z prsu, brzy neocitlo na slepé koleji! Vůbec nemám bobky, že by Bob případný soud prohrál. Ale poraženým zůstane tak jako tak. Bába sice nedostane ani cent, ale špína na Dylanovi ulpí navždy, a už jenom tím, že se tahle zpráva objeví v médiích, slavný hudebník přijde o spoustu peněz. Jenže kdo se dneska zastane bílého heterosexuálního chlapa, že? Kór v revíru podivného tandemu Joe Biden/Kamala Harris.

Tak aspoň na dálku Dylanovi popřejme pevné nervy a zazpívejme mu: „Mně se líbí Bob! A ty, krávo stará, zlob se zlob!“

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama