Reklama
 
Blog | Michal Pohanka

Bída sexuálních diverzantů

Včera zas ve zprávách propírali, proč by v občance neměl být uveden údaj o pohlaví. Prý by se kvůli tomu mohlo pár promile „neurčitých bytostí“ cítit nekomfortně. Podle Mikuláše Ferjenčíka z Pirátů, kteří asi nemají na práci nic lepšího, než zaobírat se zbytečnostmi typu daně z nadměrného bydlení, stačí pro pohlavní identifikaci osoby pouze fotka, z níž se stejně pozná, jde-li o muže či ženu.

Ne tak docela. Rozhodně ne vždy a stoprocentně. Ani jméno uvedené v dokladech kolikrát o ničem nevypoví. Paris Borůvka může být stejně dobře muž jako žena. Jenže v určitých situacích je nanejvýš žádoucí přesně vědět, o jaké pohlaví se jedná. Až vás povezou v bezvědomí do nemocnice, lékaři tuto informaci náramně ocení i bez ohledu na to, že se sami cítíte jako hermafrodit nebo veverka. Ženské a mužské tělo se totiž ne vždy léčí stejně. Nebo i v kriminalistice je sexuální ztotožnění potřebné. A zajisté vás napadnou další a další příklady.

Pokud se pohlaví pozná pohle ksichtu, jak mylně tvrdí Ferjenčík, proč ho potom zrušením příslušné kolonky v občance zapírat, když nás stejně prozradí obličej na fotce? Ferja mravenec si trochu protiřečí.

V době, kdy kdejaký šampón vypadá jak modelka, a leckterá borka s vyholenou hlavou připomíná spíš týpka z Valdic, přispívá přesný údaj o pohlaví značně ke zrychlení a zpřesnění identifikace. A v situacích, kdy je každá vteřina drahá, se to vážně hodí a vyplatí!

Brzy přijde někdo, kdo si založí živnost na tom, že mu v dokladech bude vadit údaj o věku. Zašermuje pár „vzletnými“ frázemi o diskriminaci z příslušného důvodu a všichni se před ním pokakají v kině. Jenže pro zdravotníky je fakt dobré vědět, jestli jim sanitka veze opravdovou třicátnici s příznaky infarktu nebo šedesátku po osmnácti plastikách. Do pojmu diskriminace se dneska vážně vejde všechno.

Každý, kdo má nějaký problém a zároveň náleží k některé z uražených a ponížených menšin, může být při troše snahy a vynalézavosti diskriminován. Zatímco normální většina si musí své problémy řešit sama, exoti mají k dispozici armádu progresivistických maniaků, s nimiž je možné cokoliv. Z občanky tak brzy zbyde jen cár zalaminovaného papíru s nápisem „Vzpomínáme“.

Pokud sexuální exoty zmínka o pohlaví v příslušném řádku občanského průkazu frustruje a obtěžuje, ať si laskavě vezmou prášek navíc a normálním lidem dají pokoj.

Děkuji.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama